Jakaranda och svartlackerat trä, benställning med mässingsram. Modern design, 1960/70-tal. Höjd 53, skivans mått 135x64 cm. Repor, märken, färgbortfall. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
1 200 SEK | 2019-12-17 16:00 |
1 100 SEK | 2019-12-03 20:08 |
450 SEK | 2019-12-17 00:02 |
300 SEK | Startpris |