Jakaranda med galonklädsel. Uldum möbelfabrik, Danmark, märkta undertill. 1960/70-tal. Repor, märken. CITES-intyg medföljer (för handel inom EU).
3 200 SEK | 2019-12-17 18:01 |
3 000 SEK | 2019-12-17 16:02 |
2 800 SEK | 2019-12-17 16:01 |
2 400 SEK | 2019-12-12 13:23 |
2 000 SEK | 2019-12-03 20:08 |
450 SEK | 2019-12-10 16:26 |
350 SEK | 2019-12-03 23:54 |
300 SEK | Startpris |