Olie på lærred, 100 x 80 cm. Sign. Frans Kannik
29469 | 2.200 DKK | 2020-01-15 19:59 |
4532 | 2.000 DKK | 2020-01-14 14:35 |
ANDERSAND | 1.900 DKK | 2020-01-15 13:58 |
1.800 DKK | Startpris |