5. FÅTÖLJ MED FOTPALL

Ek med textilklädsel. Rokokostil, 1900-talets första hälft. Repor, märken.

Sale No 198935

Auction closed!
21 January 2020 18:02

Hammer price12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 600 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Estimate 800 SEK

Bidding

600 SEK2020-01-20 22:08
500 SEK2020-01-20 16:42
450 SEK2020-01-20 10:24
300 SEK2020-01-12 15:30
300 SEK Start price

Onlineauktion 21 Jan. 2020,

Finished

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Additional Information

Beställ transport här!