Bord samt 4+2 stolar, 1900-talets slut, smärre bruksslitage, fläckar/smuts på skiva, 140 x 100 cm, höjd 75 cm, 2 ilägg 'a 48 cm, varav en med sarg
1 900 SEK | 2020-01-27 19:56 |
1 800 SEK | 2020-01-27 19:55 |
1 700 SEK | 2020-01-27 19:55 |
1 300 SEK | 2020-01-27 17:38 |
1 200 SEK | 2020-01-26 21:02 |
1 100 SEK | 2020-01-26 21:08 |
500 SEK | 2020-01-15 18:44 |
350 SEK | 2020-01-25 21:36 |
125 SEK | 2020-01-20 23:49 |
100 SEK | Startpris |