1900-talets andra hälft, betsat lövträ, smärre bruksslitage, 112 x 43 cm, höjd 188 cm.
1 000 SEK | 2020-01-27 20:07 |
950 SEK | 2020-01-27 20:07 |
350 SEK | 2020-01-27 20:05 |
250 SEK | 2020-01-27 20:05 |
125 SEK | 2020-01-27 12:35 |
100 SEK | Startpris |