1800-talets slut, smärre bruksslitage, 113 x 58 cm, höjd 78 cm
1 500 SEK | 2020-01-27 18:26 |
1 400 SEK | 2020-01-27 18:14 |
1 200 SEK | 2020-01-27 15:36 |
1 000 SEK | 2020-01-22 21:04 |
600 SEK | 2020-01-20 14:38 |
500 SEK | 2020-01-16 13:22 |
100 SEK | Startpris |