1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, 162 x 64 cm
250 SEK | 2020-01-27 20:08 |
200 SEK | 2020-01-21 19:36 |
125 SEK | 2020-01-27 20:07 |
100 SEK | Startpris |