1900-tal, smärre bruksslitage. 133 x 62 cm. Bakstycke med skador.
2 200 SEK | 2020-01-27 20:13 |
2 100 SEK | 2020-01-27 20:12 |
1 700 SEK | 2020-01-27 20:12 |
1 200 SEK | 2020-01-27 18:57 |
850 SEK | 2020-01-26 20:22 |
300 SEK | 2020-01-21 16:28 |
250 SEK | 2020-01-14 22:45 |
150 SEK | 2020-01-14 18:08 |
100 SEK | Startpris |