17/1800-tal, utdragslåda i sarg, bruksslitage, 82 x 36/72 cm, höjd 70 cm
550 SEK | 2020-01-27 20:31 |
500 SEK | 2020-01-27 20:30 |
400 SEK | 2020-01-27 20:30 |
350 SEK | 2020-01-23 19:43 |
250 SEK | 2020-01-20 10:27 |
150 SEK | 2020-01-19 17:09 |
100 SEK | Startpris |