1900-talets första hälft, mindre skada, bruksslitage, ngt missfärgad, 67 x 160 cm
450 SEK | 2020-01-27 12:26 |
400 SEK | 2020-01-27 19:15 |
300 SEK | 2020-01-27 17:29 |
100 SEK | 2020-01-18 03:01 |
100 SEK | Startpris |