74408. Rundt sofabord af nøddetræ med plade af grønbroget marmor

Stel af nøddetræ, kant af træ med høj kant omkring rund grønbroget marmorplade. Seks firkantede ben. Diam. 115 cm, H. 50,5 cm. 20. årh.
Brugsspor i form af mærker/småskrammer på pladekanten

Sale No 74408

Auction closed!
29 January 2020 19:35

Hammer price26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.700 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Estimate 2000 DKK

Bidding

205461.700 DKK2020-01-29 19:06
15181.600 DKK2020-01-29 15:37
 1.000 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service