Beklädd med silver och beninläggningar, silvret med graverad dekor samt dekor i nielloteknik. 18/1900-tal. Längd 46 cm. Obetydligt åldersrelaterat slitage.
4 600 SEK | 2020-02-04 18:06 |
4 400 SEK | 2020-02-04 17:28 |
4 200 SEK | 2020-02-03 17:36 |
4 000 SEK | 2020-02-02 12:59 |
1 600 SEK | 2020-01-30 17:40 |
1 400 SEK | 2020-01-30 13:19 |
1 200 SEK | 2020-01-28 22:02 |
1 000 SEK | 2020-01-28 16:05 |
450 SEK | 2020-01-27 20:37 |
350 SEK | 2020-01-23 12:19 |
300 SEK | 2020-01-22 09:58 |
300 SEK | Startpris |