Numrerad 3/6. Patinerad brons. "Penelope". Kvinnofigur. Stämpelsignerad samt med gjutarmärke. Höjd 66 cm. Katalog medföljer.
30 000 SEK | 2020-02-04 07:54 |
28 000 SEK | 2020-01-21 19:36 |
18 000 SEK | 2020-02-03 21:32 |
14 000 SEK | 2020-01-24 20:34 |
10 000 SEK | 2020-01-24 12:32 |
300 SEK | Startpris |