Ett par, 18/1900-tal, reliefdekor i emaljfärger, höjd 18 cm, smärre ytslitage
650 SEK | 2020-02-17 19:34 |
600 SEK | 2020-02-17 19:34 |
500 SEK | 2020-02-14 20:58 |
400 SEK | 2020-02-16 11:42 |
200 SEK | 2020-02-11 16:09 |
125 SEK | 2020-02-05 22:59 |
100 SEK | Startpris |