8+1, 1900-talets början, glasyrkrackeleringar, diam. 18-22 cm
500 SEK | 2020-02-17 19:50 |
450 SEK | 2020-02-17 19:50 |
300 SEK | 2020-02-17 12:01 |
100 SEK | 2020-02-11 22:45 |
100 SEK | Startpris |