Ur serien "Jura", stengods, delvis glaserad, smärre bruksslitage, men mindre fotnagg. Etikettmärkt. Höjd 14,5 cm.
850 SEK | 2020-02-17 20:01 |
800 SEK | 2020-02-17 20:01 |
750 SEK | 2020-02-17 20:01 |
350 SEK | 2020-02-17 18:53 |
250 SEK | 2020-02-12 00:45 |
175 SEK | 2020-02-09 15:50 |
100 SEK | Startpris |