3 delar, bruksslitage, fläckar och glasyrsprickor. Lock med lagning.
600 SEK | 2020-02-17 20:03 |
550 SEK | 2020-02-13 23:43 |
500 SEK | 2020-02-16 19:52 |
300 SEK | 2020-02-10 19:27 |
200 SEK | 2020-02-12 12:48 |
125 SEK | 2020-02-07 10:13 |
100 SEK | Startpris |