Signerad. Ofullständig etikett. Smärre bruksslitage. Höjd 15 cm.
750 SEK | 2020-02-17 20:05 |
700 SEK | 2020-02-07 01:44 |
600 SEK | 2020-02-17 11:41 |
350 SEK | 2020-02-05 16:09 |
100 SEK | Startpris |