5. KARMSTOLAR, 2 ST SNARLIKA

Betsat trä. Senbarockstil, 1800-tal eller äldre. Renoverade och kompletterade, repor, märken.

Sale No 200028

Auction closed!
18 February 2020 18:02

Unsold

Estimate 2000 SEK

Bidding

6 500 SEK2020-02-18 13:47
6 500 SEK2020-02-18 17:51
5 500 SEK2020-02-18 17:23
800 SEK2020-02-10 12:56
700 SEK2020-02-09 03:36
300 SEK2020-02-05 14:17
300 SEK Start price

Onlineauktion 18 Feb. 2020,

Finished

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Additional Information

Beställ transport här!