Olie på lærred. Sign. Ch. Frimodt 1894. 50 x 60 cm.
En smule maling gået af enkelte steder.
5643 | 4.500 DKK | 2020-03-04 20:10 |
18836 | 4.500 DKK | 2020-03-04 20:38 |
CARL23 | 2.400 DKK | 2020-03-01 19:27 |
366 | 800 DKK | 2020-02-26 18:41 |
800 DKK | Startpris |