Olie på pap. 30 x 40 cm, sign. Henning-Jensen 57
18836 | 700 DKK | 2020-02-29 15:53 |
4532 | 650 DKK | 2020-03-04 10:28 |
JOHNSTEPHE | 550 DKK | 2020-03-01 17:17 |
400 DKK | Startpris |