76343. Ole Ahlberg (1949): Surrealistiske kompositioner. Tre litografier i farver (3)

Tre uindrammede, signerede farvelitografier.
Motiv med dyr sign. Ole Ahlberg 82 147/360, kvinde sign. Ole Ahlberg 83 17/300 og snegl sign. Ole Ahlberg 82 166/360. Bladstr. 22,5 x 29,5 cm

Varunr 76343

1 April 2020 19:50

Klubbslag26.00 DKK27.00 DKK 800 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Utrop 1500 DKK
6% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2250 DKK

24206800 DKK2020-04-01 19:46
 800 DKK Startpris

Webauktion

Köpprovision 25% Ink.moms
Slagavgift 65 DKK Ink.moms