Tre uindrammede, signerede farvelitografier.
Motiv med dyr sign. Ole Ahlberg 82 147/360, kvinde sign. Ole Ahlberg 83 17/300 og snegl sign. Ole Ahlberg 82 166/360. Bladstr. 22,5 x 29,5 cm