Mjukt porslin. Med handmålad blomdekor. Krönta med frukt. Undertill stämplade. En lockknopp med avslag, en kopp med spricka, en hänkel med spricka, lock med nagg och avslag på dekorknopp. (Höjd 8)
4 800 SEK | 2020-04-05 11:45 |
4 600 SEK | 2020-04-05 11:54 |
3 800 SEK | 2020-04-05 10:04 |
1 100 SEK | 2020-04-04 16:40 |
1 100 SEK | 2020-04-05 07:49 |
650 SEK | 2020-04-03 22:21 |
400 SEK | 2020-04-03 16:45 |
150 SEK | 2020-04-03 09:14 |
100 SEK | Startpris |