Kompositioner, litografi i farver. Sign. 7/75 CH... iak 6/1973 og 7/75 15/1973. Lysmål 42 x 52 Chrystoph Lesniak Polsk/dansk kunstner - lignende afbilledet og beskrevet i Virtus Schade, 20 profiler i dansk grafik 1977.