Olie på lærred, sign. Ernst Syberg. 47 x 32 cm
18908 | 475 DKK | 2020-04-15 16:18 |
4532 | 450 DKK | 2020-04-15 11:26 |
4165 | 425 DKK | 2020-04-15 08:03 |
400 DKK | Startpris |