Betsad träkolv. Varvbygel och kappa i mässing. Stämplad bl.a. FW under krona, 1838, m.m. Räfflad pipa. Bleck med otydlig signatur. Konverterat från flintlås. Kortad, renoverad, kompletterad kolv, slitage. (Längd 82)
2 900 SEK | 2020-04-26 01:13 |
2 900 SEK | 2020-04-26 11:56 |
2 500 SEK | 2020-04-25 09:28 |
2 200 SEK | 2020-04-25 13:50 |
1 100 SEK | 2020-04-24 17:24 |
200 SEK | 2020-04-24 16:23 |
100 SEK | Startpris |