17. VITRINSKÅP

Mahogny. England, tidigt 1900-tal. Höjd 158, bredd 60 cm. Repor, märken, övre glasrutan med spricka.

Sale No 202810

Auction closed!
28 April 2020 18:06

Hammer price8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 400 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Estimate 1200 SEK

Bidding

400 SEK2020-04-28 18:04
350 SEK2020-04-28 16:48
300 SEK Start price

Onlineauktion 28 April 2020,

Finished

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 50 SEK Inc. VAT

Additional Information

Beställ transport här!