Teak och ek. Stolarna Troeds, Bjärnum, bordet Skaraborgs Möbelindustri. Höjd 75, skivans mått 125x84,5 cm. Två utdragsskivor a 50 cm/st. Repor, märken, fläckar, slitage.
1 100 SEK | 2020-04-28 17:57 |
1 000 SEK | 2020-04-28 17:58 |
700 SEK | 2020-04-16 01:31 |
700 SEK | 2020-04-16 12:11 |
500 SEK | 2020-04-15 20:33 |
300 SEK | Startpris |