78257. Sidebord af mahogni med messinglister

Lavt sideboard af mahogni, afrundede ender med skabe, i midten tre brede skuffer med metallister på skuffefronterne. Ben med messingsko. L. 119 cm, D. 47 cm, H. 68,5 cm

Alm. brugsspor, mindre ridser og mærker.

Sale No 78257

Auction closed!
6 May 2020 19:44

Hammer price4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 800 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Estimate 1500 DKK

Bidding

DABAKA800 DKK2020-05-06 19:35
17057750 DKK2020-05-06 19:29
 700 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service