Mahogny med intarsiadekor och mässingsbeslag. Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 143, bredd 93, djup 38 cm. Repor, märken.
1 000 SEK | 2020-05-26 18:05 |
900 SEK | 2020-05-26 14:13 |
700 SEK | 2020-05-17 08:41 |
600 SEK | 2020-05-25 13:06 |
450 SEK | 2020-05-16 20:36 |
300 SEK | Startpris |