1940-tal, svängd form, smärre bruksslitage. Längd 168 cm.
Sale No 86157
Auction closed! 3 August 2020 19:00
Unsold
Estimate800 SEK
Auktionen startar 19.00 3 augusti,
Finished
Preview
Mån 11-18, 19-21, tis-tor 11-18 i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!
If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!
Öppettider:
Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Transport av större föremål utanför Göteborg vänligen kontakta:
Röde Orm Antik Service
För transport till Stockholm, Göteborg, Helsingfors & Köpenhamn.
Tel: 0708-25 38 70
E-post: johan@roasab.se
Artmove
För transport nationellt och internationellt samt transporter till utlämningsterminaler i Stockholm, Göteborg, Helsingfors och Malmö.
Tel: 08-450 44 60
E-post: mail@artmove.se
www.artmove.se
Fees
Buyer's Premium 20% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT
Additional Information
Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.
För transport av större föremål som möbler, eller annat ömtåligt som ej kan skickas med DHL till Stockholm, Göteborg, & Köpenhamn.
inforetrocargo@gmail.com
0760-677 983
För transport av större föremål som möbler, eller annat ömtåligt som ej kan skickas med DHL. För transport till Stockholm, Göteborg, Malmö & Köpenhamn.
Tel: 0708-25 38 70
E-post: johan@roasab.se
Payment service
You can click and drag with your mouse, or zoom in and out using the scroll wheel
We use cookies to provide our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Read more