Olie på masonit. Usigneret, salgsetiket på bagsiden. Uden ramme. 78 x 58 cm.
800A | 1.900 DKK | 2020-07-08 19:51 |
4532 | 1.800 DKK | 2020-07-07 10:23 |
18373 | 1.600 DKK | 2020-07-08 19:16 |
1.500 DKK | Startpris |