"Den vita renen"
Signerad: Lars Pirak
Daterad: 1969
Mått på pannå: 65 x 31 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Lars Pirak 1932-2008 Mixed technique on wooden board
"The white reindeer"
Signed: Lars Pirak
Dated: 1969
Dimensions of board: 65 x 31 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks
1 700 SEK | 2020-08-03 10:21 |
1 600 SEK | 2020-08-06 11:42 |
1 200 SEK | 2020-07-29 16:13 |
100 SEK | 2020-06-25 12:14 |
100 SEK | Startpris |