Oljemålning på duk. Efter Renis "Annonciation" (originalet finns på Louvren). 1800-tal eller äldre. 63x42 cm. Lagningar, retuscher, krackeleringar, märken. Proveniens: Rapps konsthandel, kvitto från 1945 medföljer.
5 000 SEK | 2020-09-08 18:10 |
4 800 SEK | 2020-09-08 18:08 |
3 600 SEK | 2020-09-08 18:07 |
3 200 SEK | 2020-09-03 21:10 |
1 000 SEK | 2020-09-02 17:38 |
1 000 SEK | 2020-09-03 10:20 |
600 SEK | 2020-08-28 15:25 |
500 SEK | 2020-08-28 15:20 |
300 SEK | Startpris |