Olie på lærred på pap, 22,5 x 39,5 cm, sign. Paul Fischer
28495 | 5.000 DKK | 2020-12-02 09:49 |
5030 | 4.800 DKK | 2020-11-30 20:09 |
5198 | 4.000 DKK | 2020-11-30 14:56 |
4.000 DKK | Startpris |