Isspand med blå spættet glasur, signeret monogram AB 15, monteret med kant og druer af sterlingsølv, stemplet ED 925S sterling, H. 13 cm, diam. 13 cm
26554 | 2.200 DKK | 2020-12-03 09:54 |
28181 | 2.000 DKK | 2020-11-26 19:32 |
18278 | 1.900 DKK | 2020-11-23 19:36 |
4831 | 1.800 DKK | 2020-11-23 17:48 |
20264 | 1.600 DKK | 2020-11-16 14:35 |
1.000 DKK | Startpris |