Mocca och skinn i grönt, chokladbrunt och svart. Etikettmärkta "Charles Jourdan Paris Made in France". 1900-talets andra hälft. Längd 25-30 cm. Smärre bruksslitage. Tre dustbags medföljer.
700 SEK | 2020-09-22 16:11 |
600 SEK | 2020-09-16 11:09 |
300 SEK | Startpris |