Olie på lærred, sign. AnitaH. og Anita Hammergart på bagsiden. Uden ramme. 50 x 50 cm.
Sale No 84651
Auction closed! 3 October 2020 15:21
Unsold
Estimate3000 DKK
Lyserød lørdag - Auktion til fordel for Kræftens Bekæmpelse,
Finished
Lyngby kunstnere sætter værker til salg til fordel for Kræftens Bekæmpelse. Alle hammerslag og salærer går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse.
Eftersyn kun 30. september. Værkerne udstilles i Lyngby Storcenter onsdag d. 30.9 kl. 17-19.
Afhentning af købte effekter sker i Auktionshuset fra mandag d. 5/10
Fees
Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Payment service
You can click and drag with your mouse, or zoom in and out using the scroll wheel
We use cookies to provide our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Read more