Olie på lærred. 50 x 40 cm. Sign. på bagsiden W 2017.
Winnie B. Carlsen er en af medstifterne af kunstgruppen Kunst Republikken, som holder til huse i Dragør. Læs mere om os og vores arrangementer på Facebook eller Instagram.
40% af indtægten fra salget går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse