Rekommanderet luftpostbrevkort sendt fra SVENDBORG 2.6.1932 til Berlin, Tyskland. Tysk luftpoststempel fra Berlin Centralflughafen i rød farve. Ankomststemplet BERLIN 3.6.32. Signeret AISSLINGER BPP. Udtalelse Carl Aage Møller (2009).
ENYG | 750 DKK | 2020-11-15 14:51 |
ROSKPERFIN | 700 DKK | 2020-11-13 09:26 |
500 DKK | Startpris |