Omkring 1940-tal, bruksslitage, rost
550 SEK | 2020-10-12 19:11 |
500 SEK | 2020-10-12 18:27 |
300 SEK | 2020-10-09 22:18 |
250 SEK | 2020-10-08 20:02 |
200 SEK | 2020-10-04 16:22 |
100 SEK | 2020-09-29 20:39 |
100 SEK | Startpris |