Etsning. Osignerad. Utförd 1908-1909. "Norsk landskap". 10x15 cm. Enstaka fläckar. Ej examinerad ur ram. Nr. 268 ur Gustav Schieflers katalog över Munchs grafik. Med intyg av Konservator Gerd Woll, Oslo 28/4-1976.
16 000 SEK | 2020-10-20 18:13 |
15 000 SEK | 2020-10-20 18:13 |
13 000 SEK | 2020-10-20 18:11 |
6 000 SEK | 2020-10-20 17:25 |
4 200 SEK | 2020-10-20 14:05 |
2 600 SEK | 2020-10-15 22:03 |
2 400 SEK | 2020-10-12 19:38 |
2 200 SEK | 2020-10-06 20:46 |
300 SEK | Startpris |