Mahogny med mässingsbeslag. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 71, bredd 71 cm. Repor, märken.
2 400 SEK | 2020-11-03 17:55 |
2 200 SEK | 2020-11-02 17:27 |
1 400 SEK | 2020-11-02 16:03 |
600 SEK | 2020-11-02 09:51 |
450 SEK | 2020-10-30 10:56 |
300 SEK | 2020-10-23 18:58 |
300 SEK | Startpris |