Jakaranda med svart skinnklädsel. Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1960-tal. Höjd 36, diameter 50 cm. Repor, märken.
Tillägg: Två ben är skruvade.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 800 SEK | 2020-11-17 18:07 |
3 600 SEK | 2020-11-03 23:06 |
3 200 SEK | 2020-11-17 15:00 |
1 800 SEK | 2020-11-17 07:44 |
1 600 SEK | 2020-11-12 21:05 |
1 400 SEK | 2020-11-08 21:06 |
1 100 SEK | 2020-11-08 13:10 |
900 SEK | 2020-11-04 13:40 |
300 SEK | Startpris |