Runde plader med samme indlagte mønster men i omvendte træsorter. Med hylde og skuffe i sargen. 19. årh.s slutning.
H. 72 cm, diam. 40 cm.
Brugsspor, slitage på plader
22179 | 1.600 DKK | 2021-02-10 20:18 |
7405 | 1.500 DKK | 2021-02-10 20:17 |
F16 | 1.400 DKK | 2021-02-10 20:07 |
X3ETNC | 1.200 DKK | 2021-02-10 19:15 |
19939 | 900 DKK | 2021-02-10 09:48 |
800 DKK | Startpris |