47. Bisque dukkehoved mrk. A.15 Le Parisien

Kopi af Jumeau. H. 58 cm. Krop af komposit og træ, restaureret? Stemplet Medalje d'Or. Fint tøj, sko og parasol. Incl. diverse accessories

Sale No 92606

Auction closed!
20 March 2021 16:22

Hammer price9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 15.000 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Estimate 3000 DKK

Bidding

MISTY15.000 DKK2021-03-20 16:20
BOBBINPIN14.000 DKK2021-03-20 16:20
 1.600 DKK Start price

Dukker, dukkehuse og legetøj. Netauktion 20. marts,

Finished

Alle de udbudte effekter er udstillede på vores eftersyn og vi har åbent alle hverdage kl. 9-17.

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service