Olja på duk, landskap. Signerad. (37x45)
6 000 SEK | 2021-03-14 11:59 |
5 800 SEK | 2021-03-14 11:32 |
4 600 SEK | 2021-03-14 11:06 |
3 200 SEK | 2021-03-14 09:05 |
2 200 SEK | 2021-03-13 11:24 |
2 100 SEK | 2021-03-12 21:48 |
2 000 SEK | 2021-03-11 20:43 |
1 600 SEK | 2021-03-12 00:44 |
1 400 SEK | 2021-03-11 22:07 |
500 SEK | 2021-03-11 19:35 |
200 SEK | 2021-03-11 19:27 |
150 SEK | 2021-03-11 19:10 |
100 SEK | 2021-03-11 19:00 |
100 SEK | Startpris |