93317. Skrivebord i empirestil med indlagt træ og overbygning med hylder og små skabe, mahogni.

Mahognifineret egetræ. Stel med lukkede sider og overbygning med to smalle skabe, det ene indrettet med små skuffer med greb af ben, og herimellem hylder.
B. 131, D. 69, H. 78/132 cm.

Brugsspor/slitage, lak slidt. Et skuffegreb knækket,

Varenr 93317

24 Marts 2021 20:28

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms