Fajans. Med handmålad dekor. Signerad. Lock med kantretuscher, lockknopp med lagning, fot med avslagen gren. (Höjd 36)
10 000 SEK | 2021-04-05 12:02 |
9 800 SEK | 2021-03-22 11:05 |
6 800 SEK | 2021-04-02 21:21 |
700 SEK | 2021-04-01 20:09 |
600 SEK | 2021-04-01 18:59 |
100 SEK | Startpris |